אישור מבנה מסוכן

אישור מבנה מסוכן? מה זה?

האסוציאציה הראשונה היא כי מדובר במכה, החלטה שלילית שקובעת כי המבנה שלכם מסוכן. אך למעשה, אישור מבנה מסוכן הוא התהליך בדרך לתיקון; האישור שמושג לאחר שבוצעו הצעדים שיאפשר את ההסרה של צו מבנה מסוכן שהוצא כנגד הבניין שלכם. האישור נותן תוקף משפטי לכך שהליקויים תוקנו והבניין הוסר מרישומי היחידה למבנים מסוכנים בעירייה או ברשות המקומית.

נותרה רק שאלה אחת: כיצד משיגים את האישור למבנה מסוכן?

צו מבנה מסוכן יכול להינתן רק על ידי מהנדס בניין מוסמך שבין את המבנה בצורה יסודית. עיריות ומועצות אזוריות מעסיקות פקחים שתפקידם לאתר מבנה מסוכן ולהוציא נגדו צו שכזה, אך יתכן שגם דיווח של תושבים עשוי להביא לביקור במבנה מצד מהנדס. צו מבנה מסוכן מוצא אם המבנה נמצא במצב רעוע ומסכן את דיירי הבניין או עוברי אורח.

כדי להשיג אישור שמסיר את הצו יש צורך למצוא קבלן או חברה שתוכל לטפל בליקויים בצורה מקצועית, ובכל ההליך הבירוקרטי הקשור בכך. ההליך המקצועי של שיקום המבנה עשוי לכלול חיזוק יסודות, חיזוקי שלד, שיקום בטון, סתימה של סדקים עמוקים ועוד עבודות רבות. זו כמובן גם הזדמנות להשביח את הנכס, לשפר את מראהו החיצוני ולשפץ גם את פנים הבניין, חדר המדרגות, הלובי וכו’.

אישור מבנה מסוכן

מהנדס מוסמך בפרויקט 

ראשית יש לפנות למהנדס בניין על מנת שזה ימציא תוכנית שיקום מתאימה. קבלן מקצועי יבצע את העבודה בשטח על פי תוכניות המהנדס ובפיקוח הדוק שלו. בתום העבודות יש לקבל חתימה מהמהנדס כי הליקויים תוקנו והבניין תקין שוב למגורים ולא מסכן את יושביו או את העוברים ושבים.

לאחר שישנה חתימת מהנדס, החברה שטיפלה בפרויקט מבצעת פנייה לעירייה או לרשות המקומית שהוציאה את הצו, ומהנדס מטעם הרשויות מתייצב כדי לבחון בשנית את העבודות שבוצעו ולאשר כי המפגעים הוסרו.

שמש טופ פרויקטים – 23 שנות ניסיון בשיקום מבנים מסוכנים

חברת שמש טופ פרויקטים בע”מ מתמחה בשיקום מבנים מסוכנים מאז שנת 1997. לחברה ניסיון רב במגוון רחב של מפגעים ודואגת לליווי מלא אל מול העירייה או הרשות המקומית עד להסרת צו “מבנה מסוכן”, כאשר היא מספקת את כל בעלי המקצוע הדרושים – מהנדס, קבלן, פועלים מקצועיים ומפקחי בניין. בנוסף, מובטחת זמינות מלאה לאורך כל שעות הפעילות, מענה מהיר ונגיש לכל בעיה ושאלה.

המבנה שלכם זקוק לשיקום? קבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי חינם!

אישור מבנה מסוכן 

שמש טופ פרויקטים תדאג עבור הצו מבנה מסוכן שלך.

התשלום יתבצע רק לאחר הסרת הצו מבנים מסוכנים ויחולק לשיקים דחויים.

כל הזכויות שמורות לשמש טופ פרויקטים בע”מ.

עבודה עם כלים וחומרים המתקדמים בשוק.

תודה על בחירתכם בשמש טופ פרויקטים.

שיקום מבנה זהו תהליך שבו אנו מחזירים את המבנה למצב בטיחותי בחזרה בעזרת צוות המהנדסים והעובדים שלו. את הצו נסיר למענך אל מול הרשות המקומית, כמו עיריית תל אביב למשל, תוך שימוש בחומרי העבודה המתקדמים ואיכותיים ביותר שיש. לא נתפשר על זאת. נעניק עבור הפרויקט שלך מימון של 100% ותקבל אחריות של עד 7 שנים על ביצוע העבודה.

אישור מבנה מסוכן

שמש טופ פרויקטים שמחה לעמוד למענך.

שירות לקוחות ועבודה מהמקצועיים ביותר בתחום.

תמיד פה למען הדיירים, עבודה מקצועית ואיכותית.

מתמחים במבנים מסוכנים וישקום מבנים אשר קיבלו צו.

תודה על בחירתכם בשמש טופ פרויקטים.

https://www.walla.co.il/

https://www.themarker.com/

https://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-8,00.html

עמוד הבית 

שיקום מבנים

דוח מבנה מסוכן

אנחנו

לכתבה על שיקום מבנה